Haydar Dümen Ahlakçılığı

Capture

Kendisini bir türlü anlamadım ben. Çocukluğumdan beri kafa karıştırıcı bir figür olageldi. Ama kendimi bildim bileli, Türkiye’de cinsellik ondan sorulurdu ve “her şeyin sorulabileceği” biriydi. Derken Zaga’ya (post-Zaga da olabilir emin olamadım şimdi) katıldı ve bir yerden kendisine şişme koyun gönderildi ya da keçi. Okan Bey muzır bir şeyler söyledi -hatırlamıyorum ne diyordu ama adamdan bir yorum yapmasını istedi.

Ben Haydar Bey’in “tabii ki olabilir, bu da olur, sekste sınır olmaz” filan demesini bekliyordum ama H. D. bir sürü şey söyledikten sonra teessüf-tiksinti karışımı bir ifadeyle şişme koyuna bakıp “ama bir insan bunu cinsellikle ilişkilendirebiliyorsa gerçekten ülkenin bir sorunu vardır” gibi bir laf etti. Çok şaşırmıştım. Anneme H. D.’nin bunu nasıl yadırgayabildiğini sordum. (çünkü ne bileyim adam doktordu, yani hiçbir şeye şaşırmaması, kimseyi yargılamaması lazımdı) Benim o gün o yayını izledikten sonra H. D.’ye kanım kaynadı. Artık, evvelce hakkında nasıl düşünüyorduysam, sırf şişme koyunla seksi normal bulmadığı için hiç yoktan sevdim adamı.

Derken geçenlerde, Posta’daki soru-cevap köşesine rastladım. Meğer kendisi tam bir Güzin Abla’ymış. Erkeklerin sorularını neredeyse her şeyi normal karşılayarak yanıtlıyor, ama kadınlara gelince mezhebi pek o kadar geniş değil. Buraya 4 kasım 2014 tarihli köşesinden birkaç kuple alıp, cinsiyetleri ters çevirerek aşağıya yapıştırıyorum. Neden bilmiyorum içimden çok geldi. Hani, memleketimizde kadın olmanın ne kadar imkasız olduğunu görelim diye. Öyle istedim, mazoşistim çünkü.

PS: Mümküse H. D.’yi de kadın olarak hayal edelim.

Unutun şu sayıları

Kadınlar cinsellik deyince skor peşine düşüyor. Ama erkeğin bundan çektiği sıkıntıyı unutuyorlar. Cinsel ilişkide önemli olan sayı değil, kalite. Ne kendinizi ne de eşinizi yorun. İki taraf da yaşadıklarından memnunsa sorun yok demektir

BÖYLE SORU YOK!

Penisimin derisi aşınmış mıdır?

25 yaşında erkeğim. Babam sürekli evlenmemi söylüyor. Bugüne kadar 7 kadınla birlikte oldum. Penis derimin incelip incelmediğini bilmiyorum. Nasıl anlarım? Ne yapmalıyım?

CEVAP Sevgili okurum, 7×7=49 mu? Sadece 1’er porsiyon 7 mi? Önce parmak hesabıyla hesap yap. Sonra elde ettiğin sonuçları anılarının gizli kasasına at. Diyelim ki penisinin derisi sağlam, vefalıymış!!! Kanayarak ne sana ne de kuyucuya (argo sözlüğe göre g.tçü demekmiş efendim, bunu ters çeviremedim maalesef) kalleşlik yapmamış! Deri, doğası gereği ya kalınlaşır ya tahriş olur. Seninki tahriş olmadığına göre kalınlaştıkça kalınlaşmış. Ve antrenman yapa yapa kalınlık ustası haline gelmiş!!! Bundan böyle de kalınlaşacak. Peki ruh ne olacak? Bari o kalınlaşmasın, dirensin ve de kimseyi incitmesin

GÜNÜN SORULARI

Karım bana dokunmuyor

2 yıllık evliyim. Her fırsatta birlikte olmak isteyen eşim evlenince değişti. Bana dokunmuyor bile. Ayda 3-4 kez ilişkiye giriyoruz. Sebebini sorduğumda mantıklı bir cevap vermedi. İleride halimiz ne olacak? RUMUZ: UMUTSUZ EV ERKEĞİ

CEVAP Sevgili okurum, kadının hercai gönüllü ya da şıpsevdi. Belki de her şeyden çabuk bıkan bir lüpçü! Evlilik tablosu bu. Nereden, nasıl bir yaban otu çıkacağı belli olmaz. Başlangıçta aşk evliliğin büyüsü, seks de göz boyası gibidir. Aşk önce kör eder, sonra ‘Aldattım yarabbi’ der, kapıya koyar. Kimbilir nikah dairesine nasıl uçarak gitmiştin? Sanırım eşinde bazı kompleksler harekete geçti ve “Bu aşk buraya kadar” dedi. Bu durumda ya “Şans” deyip yola devam edeceksin, tabii başka sürprizler de bekleyeceksin ya da bu sıkıntına çözüm arayacaksın. Ve mutlaka bir uzmana gidecek, yol haritası çizeceksin. Bana öyle geliyor ki evlilik arabanda ruhen yalnız seyahat edeceksin.

Erkek arkadaşımdan kaçıyorum ama…

17 yaşındayım. Erkek arkadaşım var ve benimle ilişkiye girmek istiyor. Her gün bir bahane buluyorum. Ama çocuğu da bırakamıyorum. Ne olur bana yardım edin.

CEVAP Değerli okurum, bahanelere devam. O irade frenleri zayıflamış çocuğun isteklerine uymamak için kaçışa devam et. Kaç yavrum. Cinselliği belden aşağıya indirgemeyin. Cinselliğin, beyinselliği de çok güzeldir ve zevk verir. Sen kaçmaya devam ettiğin sürece ben her hafta pek çok yol ve yöntem sayarım. Ama kaçarken bataklığa düşersen o zaman benden hiç çare bekleme. Elimden bir şey gelmez.

Frijit olur muyum?

15 yaşındayım. Her gün mastürbasyon yapıyorum. İleride frijit olmaktan çok korkuyorum. Beni aydınlatır mısınız?

CEVAP Değerli okurum, hiçbir şey olmayacaksın, her şey güzel gidecek. Şimdilik sen mastürbasyon yapmayı gün aşırıya indir. Normal uykunu al, normal beslen, derslerine çalış, spor yap. İnsanlar arasına katıl. Flörtlerin olsun ve de gün aşırı mastürbasyon yapmaya devam et.

Her kadınla birlikte olmak istiyorum

23 yaşında erkeğim. Hiçbir kadınla uzun süreli ilişki kuramıyorum. Gördüğüm hemen her kadınla birlikte olmak istiyorum. Bazen tek gecelik ilişkiler yaşıyorum. Ne olur yardım edin.

CEVAP Sevgili okurum, hemen tedavi olmalısın. Hem de ciddi sıkı bir tedavi. Ayağın kaymak üzere, düşersen kalkamazsın.

Seks bir türlü aklımdan çıkmıyor

16 yaşındayım. Seksi çok seviyorum. Bazen kendimden küçük erkeklere ilgi duyuyorum ve çok mastürbasyon yapıyorum. Günde 2-3 defa. Zaralı mıdır? Kafamdan seksi silemiyorum.

CEVAP Sevgili yavrum, biraz rahatla, biraz spor yap, koş. İçine kapanma. Cinsellikle ilgili resim ya da televizyon programlarına fazla bakma. Haftada 3-4 defa mastürbasyon yap. Kendini hayatın zorluklarına hazırla. Şimdiden dağarcığa ne koyarsan ileride onu kullanacaksın. Küpünü doldurmana bak.

GÜNÜN SÖZÜ

Sevginin saygıyla pekişmesi karşınızdaki objeden çok sahibinin dünyasını aydınlatır. H.D.

Görüyorsun, sahip her türlü kazanıyor yani. Saygı duysa da bir duymasa da. Ne ala, ne ala! Ama obje sevinmesin, saygı görüyorsa bile onun dünyası daha az aydınlanmaya mahkum.

Bırrrr!