Sizi Çıplak Görse Evlenmeyecek Biriyle Evlenmek, Ünlüler, Teoman’la Sevişenler ve Sevişmeyenler

e78c7f7ede5b104b8b088457c5aa6de9

Töbeler töbesi.

Bugün Aliki’yle Zoom yaptık. Dedi ki, yah yah öyle ifşa mı olur, iki terbiyesiz seksting yapmış, karşılıklı edepsüzlüklerini sergilemiş. Sonra dedi ki yah ama sen öbür kadını gördün mü o da demiş ki bla bla. -Merak ettim, üçüncü kişilerin düşkünlüğüne ve saçmalamasına şahitlik etmek çok eğlenceli çünkü.

Açtım dinledim. İçim sıkıldı biraz hızlı geçtim, yedi ya da sekizinci dakikalarda kız diyor, çıplak görseydi evlenmezdi gibi bir şey. Ütopya diye bi’yer varmış sevgili blog. Orada insanlar birbirlerini komple soyup öyle evleniyormuş. Yani orada çıplak fotoğrafını görürseniz evlenmeyeceğiniz kişilerle gerçekten evlenmeyebiliyormuşsunuz. (Kalp kırar tabii) Ve böyle eyvah memeleri yerdeymiş, edep yeri bilmem nasılmış deyip cıgara sarıp ağlamıyormuşsunuz. Ülkeye cinsel demokrasi* gelsin kaçıncı bu. Bu kaçıncı mutsuz gerdek, kaçıncı hayal kırıklığı, tanrım hiç mi acımıyorsun evlatlarına!

*Aliki’nin, biraz çekindiği program ismi önerisi bu, ben çok sevdim ama o diyor ki, daha herkesin çay fincanı (gülünç olmak pahasına yerelleştireceğim bu güzelim anglosakson deyimini) bişey bulalım ki herkes izlesin.

Eski Yan Komşumun Teoman Macerası

Çevrem bir hayli dar, ama bu insanla meşk etmiş üç kişi tanıdım. Bunlardan biri olmayanını yazmak istedim çünkü bence komik.

Yan komşum kafayı Teoman ile bozmuştu, bizler o zamanlar reşit değildik, Teoman galiba tenis oynuyordu ve de tenis kortuna gitti yan komşum bir arkadaşıyla. Bunu uzaktan izlediler sonra Teoman geldi. (Hikayede boşluklar var) Dedi ki saçmalamayın siz küçük, kız çocuğusunuz ben kadınları seviyorum. Hadi defolun şimdi.

Komşum bunu anlatırken üzgündü. Acısına acı katmak için “Saçmalama lan tipini beğenmemiştir, sen 18 gösteriyorsun” demiştim. İçten içe ama saygı duydum adama. O “önüne gelenle sevişen” Teoman hüviyet bile sormadan reddetmiş. Direkt. Acımadan.

Günün Tespiti

Ünlü dediğimiz kişiler aslında normal insanların ünlü olanları.

GÜNÜN ŞARKISI

Tam da can düşmanınızla karşılıklı tren vagonlarının üzerinden birbirinize roket atarken dinlemelik bir şey arıyorsanız sizi şöyle alalım: